Жоржини, жоржинкинки, жоржинчики, жоржинища

А ще жоржина і жоржини. Безліч назв. І це у одних і тих же квітів. Вони прекрасні, розкішні, величезні, мініатюрні, скромні і це теж усе про них: моїх обожнюваних квітах жоржинах.
Букет жоржин
Ми зібрали розкішний букет жоржина

Різноманітність вибору

Жоржини представлені величезним різноманіттям сортів різних форм, забарвлень і розмірів. Ви завжди виберете квіти, що відповідають вашому смаку, характеру і настрою :

 1. Якщо вам захотілося посадити уздовж бордюру красиві, невибагливі, рясно квітучі рослини - вибирайте низькорослі жоржини. Зелені багаторічники універсальні, але трохи набридли? Прикрасити улюблену альпійську гірку можна просто розташувавши між каменів вазон з карликовою жоржиною. Для цих цілей виведені сорти бордюрних або галерейних жоржин.
  Квіти бордюрного сорту жоржина
  Бордюрні жоржини цвітуть.
 2. Якщо вам потрібно було поставити на стіл у будинок букет, вам не вибрати нічого кращого, ніж жоржина кулькових сортів.Вони не в'януть і не втрачають свою привабливість дуже довго, навіть в літню спеку.
  Розквітлий бутон жоржини кулькового сорту
  Цвіте кульковий сорт жоржини "Сімфонія"
 3. Коли ви захочете подарувати комусь букет неперевершеної краси, вам допоможуть жоржини кактусових сортів Форма їх кольорів різноманітна, і неповторювана. Квіти бувають від строгих однотонних, до найстрокатіших неймовірних розфарбовувань.
  Квітка кактусової жоржини
  Цвіте кактусовий сорт жоржини
 4. Якщо ви любитель великих квітів, то вам не обійтися без декоративних сортів жоржин. Діаметр їх суцвіть приголомшує, іноді доходячи до 30, а то і 35 см у деяких видів рослин. Вибрати є з чого.
  Декоративний сорт жоржини Флауэр.
  Так цвіте декоративний сорт жоржини "Флауэр"

Щоб отримати собі цю пишність досить приділити жоржинам трохи часу і крапельку любові.

Ми готові поділитися з вами своїми знаннями

За роки вирощування цих прекрасних рослин, ми перепробували різні способи посадки жоржин. Упізнали їх плюси і мінуси і вибрали оптимальний спосіб ранньої посадки жоржин, при застосуванні якого, рослини зацвітають вже у кінці червня.
Украй актуальна для жоржина тема зберігання. Існує безліч рад, ми пропонуємо вам спробувати, простий, що не вимагає великих трудовитрат, але, напевно найефективніший спосіб. Він дозволить зберегти жоржини до весни.
Канна сорту
Цвіте канна сорту "Клара Буіссон"
Окрім жоржин в нашій колекції налічується більше 50 сортів такої квітки як садова гібридна канна. Піклування за квітами дуже схоже, але має безліч нюансів, які теж необхідно знати, - особливо це стосується вирощування і зберігання.


Статті